Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

הצביעו במשאל "תפקיד הבס הגדול של כל הזמנים"

huckbuc

Recommended Posts

המגזין Bass Player העלה את המשאל הנ"ל, עם 100 אפשרויות לבחור מהן.  אפשר להצביע כאן, עד ה-3.6.

הבחירה שלי: Teen Town של ג'קו עם Weather Report.  אני זוכר איך הלסת שלי נשמטה כששמעתי את הקטע בפעם הראשונה, בסביבות גיל 16.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה התלבטויות. הצבעתי לתפקיד הכפול של הרבי פלאוורז ב-Walk On The Wild Side של לו ריד.

התלבטתי מול מקרטני ב-Come Together. שניהם גאוניים באותה מידה בעיני. אם אני שואל את עצמי מי עוד חוץ מהרבי פלאוורז היה מביא את היציאה המטורפת הזאת אצל לו ריד, והתשובה הברורה היא "אף אחד", אחרי רגע אני אומר לעצמי - תכלס גם מקרטני היה מסוגל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שקלתי את Come together.  דווקא WotWS לא כל כך עושה לי את זה.

והתביישתי לגלות שהכרתי רק בערך חצי מהקטעים (על פי השם שלהם, לפחות; אולי הייתי מכיר יותר משמיעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על Roundabout של יס, אבל Heart of the Sunrise יותר טוב לדעתי מבחינת תפקיד בס. גם Good Times של שיק הוא תפקיד מעולה. אבל גאוני, מילה שצריך להשתמש בה באחריות ולעיתים נדירות, הם לא.

ליינים אפקטיביים כמו Money או Another One Bites the Dust או The Chain הם פטיש בראש. גם בילי ג'ין. ליין ששווה מאות מיליוני דולרים. אבל גאוניים? גם לא, לדעתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.5.2022 at 19:50, huckbuc כתב:

גיא - גם בעיניי Portrait of Tracy הוא קטע דגול ומהפכני, אבל הוא לא "תפקיד בס", שזה מה שכתוב בכותרת של המשאל. הוא יותר "יצירה לבס".

נקודה למחשבה…. 

אם כך, Roundabout לוקח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
בתאריך 19.5.2022 at 10:25, lukatch כתב:

הרבה התלבטויות. הצבעתי לתפקיד הכפול של הרבי פלאוורז ב-Walk On The Wild Side של לו ריד.

התלבטתי מול מקרטני ב-Come Together. שניהם גאוניים באותה מידה בעיני. אם אני שואל את עצמי מי עוד חוץ מהרבי פלאוורז היה מביא את היציאה המטורפת הזאת אצל לו ריד, והתשובה הברורה היא "אף אחד", אחרי רגע אני אומר לעצמי - תכלס גם מקרטני היה מסוגל. 

אילן, במקרה כתבת את הפוסט הזה בדיוק ביום הולדת של הרבי  פלאוארס הגאון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...