Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

בסיסטים חדשים (בשבילי) במשאל "הבסיסט הטוב" של דאונביט

huckbuc

Recommended Posts

בגיליון הלפני-אחרון של DownBeat התפרסמו תוצאות משאל הקוראים השנתי של מוזיקאי הג'ז.  אז קודם כל, כבוד לקריסצ'ן מקברייד, שזכה במקום הראשון גם בקטגוריית הקונטרבס וגם בקטגוריה "אמן הג'ז", שהיא אפילו עוד יותר משמעותית.

בקטגוריה "גיטרה בס" זכה מרקוס מילר, ושאר השמות במקומות הראשונים הם בסיסטים שאני מכיר היטב.  אבל בהמשך הרשימה התחילו להופיע שמות שהיו לי חדשים (שרק לא אתפדח עכשיו ויתגלה שהם הוזכרו כבר בפורום).  הנה הם.

במקום ה-11 נמצאת Linda May Han Oh.  ממה שאני מתרשם מיוטיוב היא בעיקר קונטרבסיסטית (הגיעה למקום ה-6 במשאל בקטגוריה הזאת), אבל הנה היא עם גיטרה בס, בקטע מעניין עם נגינה, לחן, עיבוד, וסאונד כללי מקוריים:

במקום ה-16 מופיע בסיסט בשם Tim Lefebvre.  סאונד מאד לא סטנדרטי, ומוזיקה על גבול האוונגרד:

מיד אחריו, במקום ה-17, בסיסטית בשם Mimi Jones.  גם היא בעיקר קונטרבסיסטית וגם היא שרה.  הנה הופעה שלמה שלה, הגיטרה בס נכנסת ב-19:10:

ובמקום ה-20 והאחרון נמצא James Genus.  מהמעט שגיליתי עליו עכשיו, הוא נראה לי כמו הבסיסט ההכי קונבנציונלי מבין הארבעה.  הנה הוא בדואט ושיחה עם ויקטור ווטן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...