Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

ביטלס - תווים נאמנים למקור

Miri Lazovsky-Feine

Recommended Posts

שלום לכולם, מחיפוש מהיר ברשת מצאתי שיש כמה ספרי תוים, כשהרציני ביותר הוא כנראה  the beatles complete scores שמאגד בתוכו פרטיטורות של כל הקטלוג. קראתי באיזה פורום אחר שלא כל הטרנסקריפציות בספר זה אחידות ברמתן. חלקן ברמת דיוק גבוהה ואחרות פחות.  עניין מעצבן אחר הוא שהפונט קטן ונדרש דפדוף תכוף, כי זו פרטיטורה. האם אתם מכירים מאגר תוים אמין לתפקידי הבס של הביטלס? אולי מישהו מכם הוציא תפקידים, כתב אותם ומוכן לשתף? אל תפנו אותי ליוטיוב, מעדיפה ללמוד לבד מתווים ולא מצפיה בטאבים רצים. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפנה אותך לעבודת נמלים פרקטית. חפשי לפי המושג הבא.

"beatles bass score pdf"

בדפדפן חפשי "תמונות" ותתחילי לאסוף. תכיני מזה ספר מסודר ותחזרי לשתף שכל אוהבי הביטלס פה יהנו, וספרי לנו איך היה המסע.

כדאי לחפש לפי המושג הזה כל דבר שקשור לבס ואם מישהו בכדור הארץ עשה והעלה לרשת, סביר להניח שתמצאו משהו (מתוך 7,500,000,000 אנשים יש איזה בסיסט או שנים שהעלו לרשת).

אגב מירי, אני לא חובב ביטלס אז לא לשלוח לי ספר. תודה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Hamami כתב:

תחזרי לשתף שכל אוהבי הביטלס פה יהנו,

הצעה גרועה ביותר!

סביר להניח שרוב התמונות שיצוצו מגוגל זה סריקות או צילומים מספרים.

זו הפרת זכויות יוצרים בוטה ואין לנו עיניין בהפרות שכאלה כאן בפורום.

גם אם היא תמצא טרנסקריפציות שאנשים הוציאו וכתבו בעצמם, זה עדיין לא נותן לגיטימציה לשתף חומרים שמישהו אחר יצר, בדיוק כפי שהטרנסקריפציות כאן בפורום שלנו אינן ניתנות לשיתוף במקומות אחרים אלא אם התקבל אישור מפורש לשתף מאותו חבר פורום שכתב את הטרנסקריפציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, iBass כתב:

הצעה גרועה ביותר!

סביר להניח שרוב התמונות שיצוצו מגוגל זה סריקות או צילומים מספרים.

זו הפרת זכויות יוצרים בוטה ואין לנו עיניין בהפרות שכאלה כאן בפורום.

גם אם היא תמצא טרנסקריפציות שאנשים הוציאו וכתבו בעצמם, זה עדיין לא נותן לגיטימציה לשתף חומרים שמישהו אחר יצר, בדיוק כפי שהטרנסקריפציות כאן בפורום שלנו אינן ניתנות לשיתוף במקומות אחרים אלא אם התקבל אישור מפורש לשתף מאותו חבר פורום שכתב את הטרנסקריפציה.

חס וחלילה לקחת טרנסקריפציות של אחרים ולאגד אותם לספר אחד שלם ולהפיץ. כנראה לא הייתי ברור מספיק. אז הנה בצורה מפורטת יותר עם תוספות ובונוס.

בצורה מפורטת- אם מירי ביקשה תווים, אז היא לומדת לקרוא, ובטח יש לה דרך לכתוב תווים על תוכנה כלשהי. אחרי שהיא תתאמן עם טרנסקריפציות של אחרים, שאותם אנשים הפיצו מרצונם החופשי, היא פשוט תכין טרנסקריפציה משלה בעצמה על התוכנה. מאוד פשוט.

עם תוספות- מירי, עשיתי חישוב שאם כולם עכשיו תקועים בבית בגלל המצב, את יכולה להספיק להכין 3 שירים ביום לפחות. בחודש יצא לך בין 80-100 שירים, ויש לביטלס כ213 שירים. ככה שבתוך 3 חודשים יש לך ספר מלא, ואם תרצי אוכל לעשות לו עיצוב גרפי. אפשר לקרוא לזה "Bass Beatle Book" (ככה יהיה לכולם קל למצוא) ובכלל לא צריך להדפיס לנייר אלא לייצא כPDF,

בונוס- ככה גם תשתפרי בנושא קריאה, ביצוע, שמיעה ועבודה עם תוכנה.

בנוסף, אולי גם לשווק אותו כPDF בכל כדור הארץ במחיר של $9.99 (תוכלי לעזור כלכלית להורים עם כל התקופה הזו), בשביל לשווק, חייבים לקנות אישור מהביטלס, אבל סתם ככה לעשות ספר מלא בשביל עצמך ולחלק אותו, לא אמורה להיות עם זה בעיה.

אז אפשר פשוט לבקש מפול מקרטני תמונה עדכנית בשביל הספר ושגם ירשום כמה דברים ואם הוא יסכים הוא ישים חתימה על הספר. הוא בטח ישמח.😃

לכל האחרים, מקווה שהיה ברור יותר עכשיו. מירי יכולה לקחת את זה למקום מעולה אם תבחר לעשות זאת.

מירי, מתי תכיני את הספר?

עריכה אחרונה על ידי Hamami
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, lukatch כתב:

אני יכול להציע לך רק שיר אחד שטרחתי לטרנסקרפט, "או דארלינג", נמצא כאן בספרייה. אני מקווה שהוא מדויק...

תודה רבה, לומדת לנגן אותו לאחרונה מהעבודה היפה שעשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אחרי שניסיתי עוד כמה שירים של הביטלס מהעמוד הנ"ל, הרושם שלי הוא שהתווים בד"כ בסדר, אבל לפעמים מי שכתב אותם קצת התעצל וכתב סימן חזרה גם כאשר יש הבדלים קלים בין הקטעים הלכאורה זהים.  טעות אחרת יחסית בולטת היא לכתוב דו דיאז במקום דו בקר בתיבה 21 של Here Comes the Sun (אני גם מרגיש אחרת את החלוקה לתיבות במשקל המשתנה שם, אבל זה עניין סובייקטיבי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Something, תיבה 28 כמובן שגויה. זאת תיבה שנויה במחלוקת כי מלבד הבס כל הכלים מגיעים לרה נמוך, מתבקש שם רה נמוך, ורק האדון מקרטני מתעצל לכוון טון למטה, ובמקום מי-רה מנגן פה-מי. וכמובן גם אוקטבה מתחת למה שכתוב בתיבה 28, אבל ברור למה מי שכתב את זה טרינספז אוקטבה למעלה - בשביל להגיע לרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצאתי עוד אתר עם כמה טרנסקריפשנים של שירים של הביטלס (למשל: Don't let me down, Happiness is a warm gun, with a little help from my friends).  ניגנתי עכשיו שניים-שלושה שירים, ונראה לי שהדיוק סביר פלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...