Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

שחקנים שמנגנים בס בכאילו

huckbuc

Recommended Posts

הרבה פעמים שחקנים "בסיסטים" מצטלמים לטלוויזיה או לקולנוע כשהם עושים את עצמם מנגנים, והתוצאות הן לפרקים קומיות.  הנה כמה דוגמאות, אשמח לעוד.

מוני מושונוב בפרק על המלון ב"זהו זה".  לא נראה לי שמרקוס מילר או מרק קינג בלחץ:

511176922_tvbassmoni.thumb.JPG.f84632146f49cc7dac46bb61c92db53f.JPG

ג'וליה רוברטס (!) בסרט Satisfaction, רגע לפני הפריצה שלה ב"אישה יפה":

621736330_tvbassjulia.thumb.JPG.73469878cd3d0226bf6adba79c89b210.JPG

אמה סטון בסרט The Rocker:

259549533_tvbassemma.thumb.JPG.55591798e13ace3082d384867fe4043c.JPG

בחור לא מזוהה, שיודע מה לעשות עם הבס שהוא מחזיק בערך כמו שאני יודע להטיס F15, כשפורטיס התארח אצל ירון לונדון ב"עלי כותרת":

486860298_tvbassfortis.thumb.JPG.d8212b8e26bbb6af541c0d24c8cbc9f9.JPG

והחביב עליי מכולם - הוריישו סנץ במערכון האלמותי More Cowbell מסאטרדיי נייט לייב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמנם לא שחקן והוא הרי מנגן בכל מה שהוא נוגע בו כאילו יד ה' נגעה בו ( וגם האלבום החדש שלו מעולה) שיבדל לחיים ארוכים וטובים

אבל השירשור עם התמונות האלה  הביא אותי לתמונה הזו של בוב דילן עם הג'אז בס שתלויה לי בחדר, קשה להחליט מי יותר יפה שם, הוא או היא. שנים אני תוהה, מה הוא מנגן שם, אם הוא מנגן בכלל, ומה זאת  הפוזה עם האקורד והפריטה על הצוואר...?

החיפושים הביאו אותי לשרשור הזה בפורום אחר

https://www.talkbass.com/threads/bob-dylan-a-jazz-bass.267829/page-2

כתב שם מישהו:

The bass Dylan is holding belonged to Harvey Brooks. It was taken during the Highway sessions. The bass was a 1963, and Harvey told me that it was stolen during his time with the Electric Flag

הארוי ברוקס גר בירושלים, אולי מישהו יכול לברר איתו?

הניק של הכותב זה  GM60466

אחר בשם כתב

Scott Thomas

I once read an account by a man on another forum I used to hang out at. His name is Jody Carver, and he was an east coast Fender salesman back when this photo was taken. I have tried to find his original post, but no luck. There was a server crash over there, so maybe it was lost. . .

Anyway as I remember him tell the story, he was asked by Fender to take a lot of the latest gear over to where Dylan was recording to do publicity shots. So according to him, that's where this picture is from. FWIW, according to him, Dylan was barely cooperative because he wasn't happy about doing this. He only picked up the bass to frustrate the ad guys who wanted him to pose with a guitar.

זה כמובן לא עיתונאי להביא ציטוטים מפורומים אבל אולי זו סיבה לעשות ראיון עם הארווי ברוקס...

IMG_8238.jpg

עריכה אחרונה על ידי Sunny
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת