Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

נב"ד: Sire V3 5-string - מבצע בוויילד גיטארז

lukatch

Recommended Posts

קניתי לבן הצעיר שלי. ראיתי שיש מבצע בוויילד גיטארז, 1,259 ש"ח כולל משלוח עד הבית. (יש מבצע על הדגם הזה - 1,399 ש"ח, פלוס מבצע של עוד 10% פחות). הזמנתי באתר אתמול בצהריים, תוך כדי הליכה במסדרון של הדסה עין כרם (עבודה), ובערב כבר הגיע השליח עם הבס. 

זה הכלי - התמונה מהאתר, הבס שקיבלנו נראה זהה לחלוטין. הצבע מאוד "גיבסוני", וזה לא הדבר הגיבסוני היחיד - הופתעתי לגלות שהגוף הוא ממהגוני, העץ הקלאסי של גיבסון. זה הדגם הזול של סייר, ובאסים זולים עשויים בדרך כלל מאגאתיס, באסווד, או במקרה העוד יותר גרוע, דיקט. אבל הסייר בנויה מהעץ שממנו מנסרים לס-פולים. 

הבס יצא מהקופסה עם סט-אפ מדויק. הצוואר ישר כמו קרן לייזר, הגימור מושלם. הצליל מצוין. הכלי נוח, הבאלאנס טוב. השריגים צרים מאוד (medium-small), אני אוהב את זה. בפאסיב נשמעת מצוין, באקטיב - הפרה-אמפ ורסטילי מאוד ומאפשר כל טון-שייפינג שרוצים. מיתר B לא סובל מפלופיות למרות שהסקייל הוא "34. אני מניח שהגשר, שמאפשר גם strings through body בנוסף ל-top-load, אחראי לזה. 

וכל זה בשביל 1,259 ש"ח עם שליח עד הבית. אז הנה, פרסומת בחינם ומכל הלב. 

image.thumb.png.68bc016c142339eb042552d5a8a531ee.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לגיטרה (תחדשו ותיהנו) ווילד גיטר מצויינים בשירות ובכלל.

גילוי נאות - בנעורי, בעלי החנות גרו דלת מולי בקריית אליעזר, חיפה. (אורנה ויגאל).

לימים נפגשנו אצלם בחנות, ממש בפוקס...שמחה גדולה.

סופ"ש נעים

יוסי ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על ווילד גיטרס, קניתי מהם לא מעט ובכל פעם שהייתי בחנות קיבלתי שירות מצויין.

היתה אפילו קניה אחת (לא זולה!) שאת כל ההתייעצות ביצעתי ישירות מול תום באימייל והוא ענה מהר ולעיניין.

המחירים שלהם בהחלט הוגנים, הם משתדלים לתמחר את המחירים בצורה כזו שבסופו של דבר המחיר הסופי יוצא כמעט אותו הדבר כמו המחיר אם מזמינים לבד מחו״ל בתופסת עלות המשלוח, מיסים וכולי, ולכן בהחלט כדאי לרכוש מהם את מה שהם מייבאים ולא מחו״ל כי ההפרש, במחיר המזערי בד״כ, לא שווה את ההתעסקות של להביא לבד, ומה גם שבקנייה מקומית יש אחריות ויש עם מי לדבר.

לגילוי נאות אוסיף שיותר מפעם אחת שמעתי באופן אישי מעובדים בחנות תלונות על כך שהם לא כל כך אוהבים בסיסטים (כלקוחות כמובן, לא כבני אדם) כי אנחנו לקוחות מאוד בררניים וקשה לנו להחליט מה לקנות וכולי... זה במאמר מוסגר. בפועל, זה אף פעם לא בא לידי ביטוי (אצלי בכל אופן) ביחס חריג כלשהו או בכל צורה אחרת ברמת השירות.

ולעיניין המודעה,  @lukatch איך המשקל שלה? מהגוני נוטה להיות אחד העצים שבחבורה. יצא לי לנגן על הסייר פרטלס של @ROUGHYY ומיד לאחר מכן ביקרתי במחלקה לטיפול בגב התחתון 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, iBass כתב:

לגילוי נאות אוסיף שיותר מפעם אחת שמעתי באופן אישי מעובדים בחנות תלונות על כך שהם לא כל כך אוהבים בסיסטים (כלקוחות כמובן, לא כבני אדם) כי אנחנו לקוחות מאוד בררניים וקשה לנו להחליט מה לקנות וכולי... זה במאמר מוסגר. בפועל, זה אף פעם לא בא לידי ביטוי (אצלי בכל אופן) ביחס חריג כלשהו או בכל צורה אחרת ברמת השירות.

ולעיניין המודעה,  @lukatch איך המשקל שלה? מהגוני נוטה להיות אחד העצים שבחבורה. יצא לי לנגן על הסייר פרטלס של @ROUGHYY ומיד לאחר מכן ביקרתי במחלקה לטיפול בגב התחתון 🙂

איתי היה להם כנראה מאוד קל, שיחת טלפון כדי לוודא שיש אותה במלאי בצבע לבן (ולא היה, אז הלכתי על מהגוני), שתי דקות באתר להשלים רכישה, בערב הגיע השליח, זהו. 

בעניין המשקל, לא שקלתי אותה אבל היא מרגישה לגמרי בטווח הנורמה של אזור ה-9 פאונד, המשקל הטיפוסי לפנדר (לא הזוועות של סוף שנות ה-70 כמובן), ריקנבאקר וכו'. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.4.2020 at 00:56, lukatch כתב:

קניתי לבן הצעיר שלי. ראיתי שיש מבצע בוויילד גיטארז, 1,259 ש"ח כולל משלוח עד הבית. (יש מבצע על הדגם הזה - 1,399 ש"ח, פלוס מבצע של עוד 10% פחות). הזמנתי באתר אתמול בצהריים, תוך כדי הליכה במסדרון של הדסה עין כרם (עבודה), ובערב כבר הגיע השליח עם הבס. 

זה הכלי - התמונה מהאתר, הבס שקיבלנו נראה זהה לחלוטין. הצבע מאוד "גיבסוני", וזה לא הדבר הגיבסוני היחיד - הופתעתי לגלות שהגוף הוא ממהגוני, העץ הקלאסי של גיבסון. זה הדגם הזול של סייר, ובאסים זולים עשויים בדרך כלל מאגאתיס, באסווד, או במקרה העוד יותר גרוע, דיקט. אבל הסייר בנויה מהעץ שממנו מנסרים לס-פולים. 

הבס יצא מהקופסה עם סט-אפ מדויק. הצוואר ישר כמו קרן לייזר, הגימור מושלם. הצליל מצוין. הכלי נוח, הבאלאנס טוב. השריגים צרים מאוד (medium-small), אני אוהב את זה. בפאסיב נשמעת מצוין, באקטיב - הפרה-אמפ ורסטילי מאוד ומאפשר כל טון-שייפינג שרוצים. מיתר B לא סובל מפלופיות למרות שהסקייל הוא "34. אני מניח שהגשר, שמאפשר גם strings through body בנוסף ל-top-load, אחראי לזה. 

לדעתך הבס הזאת  (בארבעה מיתרים…) יותר טובה מהסטרלינג ריי 4?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, זבוב כתב:

אלה דברים אחרים. אם את נוטה לסאונד של מיוזיקמן לכי על הסטרלינג, אם את בכיוון של ג'אז בס נסי את הסייר. 

אני יודע שלפני שקניתי לו את הבס העיקרי שלו (מיוזיקמן סטינגריי 1991) בדקנו במרום SUB וסטרלינג ולא התרשמנו במיוחד, אז החלטתי להשקיע באמריקאית בת כמעט 30. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, זבוב כתב:

לוקאץ' "זבוב" זו בעצם "זבובה".

זה לא עניין של "טובה יותר". לשתי הבסים יש סאונד שונה.

לג'אז בס יש את הצליל האולטימטיבי לגיטרה בס והיא מתאימה לכל סגנון. איפה שתנגני איתה היא תשמע טוב. שומעים את האופי של הצליל שלה דרך המיקס.

עם ג'אז בס, לא משנה מה תנגני, היא תתאים. ועם זאת, לסטרלינג יש אופי משלה. אם את מנגנת סגנון "רד הוט", זה מה שייתן לך את הצליל.

מה שמוזר, שהג'אז בס שלוקאץ' קנה יותר זולה מהדגם של ה4 מיתרים באותה חנות.  כנראה בגלל שהיא מסדרה חדשה יותר.

הסטרלינג פשוט תתן לך חשק לנגן בגלל שזו הבס שפלי משתמש בה אז לכי עליה. ובעתיד אם תרצי, אפשר לחצוב בבס ולהוסיף פיקאפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.4.2020 at 20:36, Hamami כתב:

מה שמוזר, שהג'אז בס שלוקאץ' קנה יותר זולה מהדגם של ה4 מיתרים באותה חנות.  כנראה בגלל שהיא מסדרה חדשה יותר.

הבס שאילן קנה היא מסדרת ה V-3 שהיא הזולה יותר, גירסת ה 4 מיתרים שמפורסמת באתר היא מסדרת ה V-7 היקרה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.4.2020 at 00:56, lukatch כתב:

היי, תגיד אני גם רוצה לקנות את הבס הזאת וממה שהבנתי יש להם שני סוגים של הדור הראשון והדור השני  ההבדל ביניהם הוא קריטי? ואני יודע שזה שאלה מטומטמת קצת אבל מתחת לפיקגארד היא בלי חורים או משו כי יש לי פנדר מקסיקאית ומתחת  לפיקגארד יש לה מין חור כזה בצורת עיגול ואז אי אפשר להוריד אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...