Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

11 בסיסטים גדולים *ביחד* על הבמה

huckbuc

Recommended Posts

שאלתי בזמנו את הסאונדמן בסיבוב המשותף של של סטנלי קלארק, מרקוס מילר ו-ויקטור ביילי איך הוא מסתדר עם זה. הוא אמר שזה באמת כאב ראש לא קטן שלושה באסים, אבל הפיתרון הוא להתייחס אליהם מבחינת הסאונד כמו בס, ליווי, וסולו. מרקוס הוא הבס, סטנלי הוא הריתם, ויקטור הוא הסולו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו מעצבן במופעי המולטי-בס האלה. אלה בד״כ לא מופעים עם תוכן מוסיקאלי מיוחד אלא יותר הצגת יכולות טכניות אפילו די מעצבנות.

משהו כמו אונס קבוצתי... :huh: עכשיו אתה... עכשיו אני... עכשיו הוא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, iBass כתב:

יש משהו מעצבן במופעי המולטי-בס האלה. אלה בד״כ לא מופעים עם תוכן מוסיקאלי מיוחד אלא יותר הצגת יכולות טכניות אפילו די מעצבנות.

לגמרי. 

מבחינתי...בוא נראה למי יש ארוך יותר. (לא הבס  :sunglasses:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, huckbuc כתב:

גם ההופעה של קלארק-מילר-ווטן (שאילן הזכיר) היתה אורגיה של טכניקה, אבל מה - היה כיף לראות ולשמוע ;-)

מסכים, כיף לשמוע, אבל כשזה נגמר לא נשאר טעם של עוד, אין שום תובנה מוסיקאלית...

לא שחלילה אני מזלזל בנגנים האלה, הם תותחי על עולמיים ובנסיבות אחרות מוסיקאים מהשורה הראשונה, אבל כל מופעי המולטי-בס/תופים/הכנסכאןאתהכלישלך לי לא עושים לי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל מגניב, גם אם זה לא מה שאקח איתי לאי בודד. וכמובן - מרקוס מלך העולם. 

חוץ מזה, תחשבו מה הלך שם. 11 מגברים, מי בדק שם ווליומים יחסיים? ואיך מתגברים על הדחף להתכופף למגבר ולתת קצת יותר ווליום. היי! המורה! הוא הגביר! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, lukatch כתב:

בסך הכל מגניב, גם אם זה לא מה שאקח איתי לאי בודד. וכמובן - מרקוס מלך העולם. 

חוץ מזה, תחשבו מה הלך שם. 11 מגברים, מי בדק שם ווליומים יחסיים? ואיך מתגברים על הדחף להתכופף למגבר ולתת קצת יותר ווליום. היי! המורה! הוא הגביר! 

אולי בכלל יש להם פורום משלהם, כמו הפורום שלנו, וככה הם מארגנים מפגש בסיסטים שנתי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...