Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

עזרה: בס אקטיבית

MrHoney

Recommended Posts

שלום,

אני חדש בפורום ורציתי להגיד שנחמד לדעת שיש פורום של בסיסטים.

אני רוצה לקנות בס אקטיבית חדשה במחיר סביר. וראיתי בווילד גיטרס Sire V7 Alder-4,

ורציתי לדעת אם כדאי לקנות אותה או שיש בס אקטיבית אחרת שיותר כדאי?

תודה לכל מי שעוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש קצת ביוטיוב, יש שם המון ביקורות שאנשים צירפו, בטח תמצא משהו שקשור אליך.

כנראה שגם באתר של ווילד גיטר יש סרטונים בקשר לגיטרה הזו.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

On 7/20/2017 at 10:21 AM, MrHoney said:

ורציתי לדעת אם כדאי לקנות אותה או שיש בס אקטיבית אחרת שיותר כדאי

לג'אז בס יש את הצליל האולטימטיבי לבס והוא יכול להשתלב בכל הסגנונות. הSire V7 היא פשוט  הדגם ג'אז בס של מרכוס מילר שהוא בעצמו עיצב בחברת Sire. 

ואם יש מחשבות על יקר יותר, טוב יותר, אז הנה-

האם אפשר להוסיף מחק ככה שיהיה אפשר למחוק דברים לא רצויים כמו ווידאו שנקלט  בטעות פעמיים וציטוט?

עריכה אחרונה על ידי Hamami
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• iBass שינה את הכותרת לעזרה: בס אקטיבית
41 minutes ago, iBass said:

תערוך את ההודעה ומחק ממנה מה שמיותר.

כן, אני מבין. רק שזה קצת מסורבל. כשהסרטונים נמצאים אחד אחרי השני קשה להגיע לווידאו באמצע. הצלחתי לגזור אותו בעזרה ה+ בצד הסרטון. לא היה פשוט להבחין בו.

בנוסף, כשאני מתחבר, כל שמות המשתמשים בצד שמאל וכשכותבים טקסט בהודעה נכתב בצורה תקינה אבל הalining מתחיל אוטומטית מצד שמאל לימין..

מוזר... כנראה המנוע של התוכנה הוא מבוסס אנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.7.2017 at 14:09, Hamami כתב:

לג'אז בס יש את הצליל האולטימטיבי לבס והוא יכול להשתלב בכל הסגנונות. הSire V7 היא פשוט  הדגם ג'אז בס של מרכוס מילר שהוא בעצמו עיצב בחברת Sire. 

החלק הראשון מדויק למדי אך אני חושב שהSire V7 מזכירה יותר את הfender american deluxe jazz bass מאשר את הקלאסיות בגלל המעגל האקטיבי והאפשרות להעביר לפאסיבי

תוצאת תמונה עבור ‪fender american deluxe jazz bass‬‏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הראשון מדויק למדי אך אני חושב שהSire V7 מזכירה יותר את הfender american deluxe jazz bass מאשר את הקלאסיות בגלל המעגל האקטיבי והאפשרות להעביר לפאסיבי.

נכון. וזה בדיוק מה MrHoney מחפש. בס אקטיבית. מכאן, שבס עם הסאונד האולטימטיבי לבס בגירסה אקטיבית, קולע למטרה.

עכשיו לצורך העניין, מעגל אקטיבי (בשונה מפיקאפים אקטיביים) זה בסך הכל אקולייזר ברוב המיקרים שנמצא על תדרים קבועים.

כן, המעגל עצמו צובע את הצליל אבל הוא לא משנה את האופי שך הבס בצורה כזו שהיא תהפוך מג'אז בס לריקנבייקר.

מכאן שגם אם לוקחים שני בסים מאותה שנה ושתייהן יצאו אחת אחרי השנייה, עדיין יהיה בניהם הבדל מסויים או לחלופין שתי בסים מתקופות שונות ואחת עם מעגל אקטיבי והשנייה פסיבי. עם כל השוני, בכל המיקרים מקבלים סאונד של ג'אז בס. מה שגם מרכוס מילר עומד מאחורי כל העניין ותשמע איזה יופי של דברים הוא אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת