Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

למכירה - Esh Impact

altmanel

Recommended Posts

שלום רב

עקב ריבוי בבאסים ומעבר לקיבוץ, אני מוכר את ה Esh Impact תוצרת גרמניה שלי.
בניית בוטיק במצב נקי לא שריטות עם מיתרי GHS Flea Boomers, פיקאפים של Kent Armstrong  יחד עם פיקאפ פייאזו של Shadow בגשר ה Badass Bass ומעגל ה Esh-Tronics הייחודי שלהם.
הנוב הראשון והשני שולטים בווליום ובטון הכללי.
בנוב שלישי יש למעשה ארבעה מצבים: פיקאפ גשר בלבד, Parallel, פיקאפ גשר עם מיד-בוסט, ו-Series.
גם בנוב הרביעי יש ארבעה מצבים: סטודיו (למעשה מדלג על הווליום והטון ושולח סיגנל ישירות מהפיקאפים, פאסיבי, פאסיבי עם פייאזו ואקטיבי עם פייאזו (ניתן לשלוט בפייאזו ע"י טרימפוט בתוך הבאס).
גוף הבאס עשוי מ Swamp Ash עם טופ מהמם של מייפל והצוואר גם מייפל עם פסים מרוזווד ועם מוטות גרפיט לחיזוק.
זהו באס מאוד וורסטילי ולא קונבנציונאלי שעושה הכל מFאנק  ורוק ועד לג'אז ובלוז בלי מאמץ.
הוא באס עם גיג-בג קשיח של SKB שמשלב גם קלות וגם הגנה מירבית לבאס עם המון מקום לאחסון. אני מצרף גם בטרייה 9 וולט חדשה בנוסף לאחת שבפנים
המחיר הוא 4,400 ש"ח.
אני גר בצפון אך בסופי שבוע אני בתל אביב, מי שרוצה מוזמן לבוא לשמוע ואני יכול גם לבוא אליו שינסה על הציוד שלו (ממליץ).

הערה - אני פרסמתי פה גם מגבר Ashdown MAG 300 , מי שירצה את שניהם, אני מוכן לקזז 10% מהמחיר הכללי של שניהם 

20170324_150058.jpg

20170324_150134.jpg

20170324_150243.jpg

20170324_150306.jpg

20170324_150321.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...