Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

איזו בס זו, מישהוא מזהה?

iBass

Recommended Posts

בוטיק הולו-בודי... מה דעתך על יצירתו האחרונה של ידיד המחלקה קארל הויט? נורדסטראנד אחד בסוויטספוט, ו-4 מיתרים כי אם ארבעה הספיקו לפגאניני אז גם אני אסתדר עם זה. 

13256177_10208340520702907_6138108600977

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי עזוב את ההערה הנאסטית על מספר המיתרים, זה באמת לא קשור לעניין. אבל בוטיק הולו-בודי זה הרבה פחות נפוץ מאשר בוטיק סוליד. ולכן די מעניין. והבס של קארל הויט הפיל אותי... 

לפני 51 דקות, DoubleBass כתב:

לבוטסיני הספיקו שלושה :rolleyes:

גם לדרגונטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עוד שאלת זיהוי:

שלשום הייתי בהופעה של הגיטריסט קורט רוזנווינקל.  ניגן אתו בסיסט שלא הכרתי, בשם Dario Deidda, על גיטרה בס שהיא מתחרה רצינית לתואר "הבס המכוערת ביותר שראיתי בחיי".  הסאונד שלה היה דווקא מעניין - מאד קרוב לקונטרבס, רק מינוס ה"מוואה" (ככה היא נשמעה בהופעה; בקליפ המצורף היא נשמעת אחרת).  מישהו מזהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמידת כיעורה כך מידת קונטרבסיותה. זו הגיטרה הכי קרובה לקונטרבס שאי פעם שמעתי. תאר לך איך נשמעות הגיטרות היפות שלו...

update -  אני מקשיב לבסיסט הזה עכשיו ביוטיוב... כל מיני קטעים. הוא מוזיקלי ברמה יוצאת דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, RT כתב:

אני מקשיב לבסיסט הזה עכשיו ביוטיוב... כל מיני קטעים. הוא מוזיקלי ברמה יוצאת דופן.

גם אני הקשבתי לו קצת ביוטיוב, והאמת, שם הוא יותר הרשים אותי מאשר בהופעה, שהיתה על גבול המבאסת.

אז עדיין אין פיצוח איזו גיטרה בס זו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, הנה עוד קצת פרטים:

http://www.doctorbass.net/en/c/?iddoc=1000170184

ואגב, אני לא חושב שזה אותו מרקו.

הנה האתר של הגיטרה המדוברת:

http://www.marcoguitarsbass.com/

האות M בלוגו של שניהם שונה, וגם המרקו הראשון ממוקם בארה"ב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...