Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

Tobias gibson 5 string and Ibanez musician vintage basses for sale !!!

VintageBoy

Recommended Posts

אהלן חבר'ה..

הבסים למכירה פה הן גיטרות מאוד מיוחדות וקרובות לליבי משום שהיו חלק מאוד חשוב מהרגע שבו החלטתי לנגן על בס.

הבסים האלו הן לא שלי - הן של דוד שלי והתבקשתי לעזור לו למכור לו אותן משום שהוא לא מנגן יותר ואין לו צורך בהן..אז ככה.

Tobias gibson 5 string :

טוביאס חמישה מיתרים במצב מדהים יחסית לשנה שהיא יוצרה בו - אני חושב שבין 1980' ל1990.

מספר סידורי 205024 .

צוואר דק מאוד - הבס היא חתיכה אחת בצבע כחול כהה מדהים :)

אין בעיית פרטים - הבס לא עברה שינוי מעולם הכל אורגינאלי כמו שיצאה מהמפעל !

Ibanez musician fretless 4 string :

איבנז 4 מיתרים שהפכו אותה לפרטלס באופן מקצועי כמובן :).

אקשן נמוך ,  סאונד אלוהי וחוץ מזה שהנוב של הבס לא עובד הכל שם ועובד באופן מושלם.

מס סידורי - D860183

שתי הגיטרות אקטוביות.

אני לא מבין גדול לא בטוביאס או באיבנז....למי שרוצה לחלוק מידע :) מוזמן תמיד !

Vintage Boy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הראוי לציין שהטוביאס הזו היא מודל שנקרא "טוביאס סטנדרט" מיוצרת ביפן, אחת מ 400 בעולם.

בתקופה שגיבסון קנו את טוביאס, ולפני המעבר מברבנק לנאשוויל (התקופה שבין 1.1.1990 לשלהי 1992) נבנו כ-950 כלים במפעל בברבנק, כ-110 כלים ע"י מייק פדולה (מודל T), וכ-400 כלים במפעל ביפן (וזוהי ה "טוביאס סטנדרט"):

After several attempts to move the business to larger, better equipped facilities, I sold Tobias Guitars to Gibson on 1/1/90. The first Tobias Gibson serial number was 1094. ......... Basses built during 1990-1992 era were built initially by the same crew that had helped establish Tobias Basses as one of the most sought after basses on the planet. We added several people during 1990 and ended up with a great 10-man shop.

Business was still very good and we were not able to make anywhere near enough basses to fill the orders. [glow=yellow,2,300]Instead of trying to jack up production, we tried to get outside vendors to build for us. We had 110 "Model T" basses made for us by a very fine builder in New England, and then we got the Terada factory in Nagoya, Japan to make the "Standard" bass for us. This was and is a great bass, but the $/yen ratio killed the project. There were about 400 Standards.[/glow]

יש לפניכם כלי שיש ממנו re כ-400 בעולם כולו, וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מובן לי מדוע אתה מפרסם את המודעה גם בלובי??? גם במקום הלא נכון וגם כפילות!

המודעה שבלובי נמחקה. נא פרסם הודעות בפורומים המיועדים להם בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכוונה - כניראה שלא שמתי לב.

אני יודע שצריך לפרסם מודעות פה ולא בלובי...טעות שלי :)

חשוב לציין ששתי הבסים מגיעות עם הקייסים המקוריים שלהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היא יחסית נדירה ?

ראה. מייק טוביאס ניסה לאורך השנים לייצר ליין מוזל, אבל לא תמיד זה הצליח (מסחרית). הפעם ראשונה, היתה תחת מטריית גיבסון, ה "טוביאס סטנדרט" שיוצרה ביפן (המודל שאתה מוכר), וכפי שציטטתי את המאסטר קודם:

........ then we got the Terada factory in Nagoya, Japan to make the "Standard" bass for us. [glow=yellow,2,300]This was and is a great bass, but the $/yen ratio killed the project. There were about 400 Standards.[/glow]

אחרי כן, תחת החברה החדשה שהקים (MTD), הוא ניסה ייצור בצ'כיה, עבודת יד (קאסטום), שבנו עבורו את ה beast וה Grendel, אבל גם כאן, הייצור בעבודת יד בצ'כיה לא השתלם מבחינה כלכלית (היום הליין המוזל שלו נבנה בקוריאה - MTD Kingston).

ה"טוביאס סטנדרט" היא הנסיון הראשון, כאמור, להעביר ייצור של טוביאס אל מחוץ לארה"ב. האלקטרוניקה היא ברטוליני-סטוק (פיקאפים ופריאמפ "רגילים" של ברטוליני, מוצר מדף) הספציפיקציות של מייק טוביאס.

מכיוון שיש רק כ-400 כאלה בעולם, כן, הן יחסית נדירות.  מאידך, כל טוביאס שיוצרה עד לשנת 1992 היא סוג של נדירה - פחות מ 2000 יוצרו ע"י מייק והצוות שלו, וכ-110 נבנו ע"י מייק פדולה (שזה כשלעצמו אחלה דבר)...  ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר תחקיר קטן ובעזרתה של קרן - המחיר על הטוביאס הוא 7300 ש"ח.

על האיבנז יהיה מחיר בקרוב לאחר תחקיר נוסף :)

תודה לחברים הנהדרים שעזרו לי :)

מחיר : 7300 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...