Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

שאלה לאנשי Sadowsky

guy_ron

Recommended Posts

אהלן חברים,

לאחרונה רכשתי את המדהימה הזאת 

A82E3AB1-66DC-4942-ABB4-361413858A0F.thumb.jpeg.5c2147e6efd85a45828b429dba9f217f.jpeg

אמנם מגרמניה ולא מניו יורק אבל כן מהסדרה הגבוהה שלהם. 

2 שאלות יש לי:

1. איך והאם אתם משתמשים בVTC (טון) ?

2. האם אתם משתמשים במצב הפאסיבי ?

מניסיון של כמה שבועות אני מוצא שאין לי שימוש כמעט בטון ו פאסיבי בכלל (הבדלי ווליום לא סבירים). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מעולה גיא, תתחדש. מה שאכתוב זו דעתי בלבד מהניסיון הלא מועט שיש לי עם nyc ומטרו יפן (וגם קצת עם satin).

אתחיל מהסוף, מעולם לא השתמשתי במצב פאסיבי. ללא הפריאמפ אין לסדאוסקי שום יתרון על פני פנדר טובה, פרט למשקל לפעמים.

כשאני מנגן על פנדר פאסיבית טובה אני שומע פנדר. כשאני מנגן על סדאוסקי במצב פאסיבי... לא יודע מה אני שומע. 

בנוגע ל VTC, זה סתם תואר מפונפן לכפתור טון פאסיבי. אצלי הוא תמיד עבד מצוין ועזר להתמודד עם תדרים גבוהים עודפים - כי הפריאמפ הוא boost only ולא מאפשר לחתוך תדרים (גבוהים או נמוכים).

בכל הבסים אצלי היה הפריאמפ האמריקאי nyc המחווט ידנית, גם במטרו 2007. במטרו יותר מאוחרות הפריאמפ מותקן ומחווט מראש על הפלייט. היה אפשר לקנות מהם כזה קיט וזה גם מה שנמצא ב nyc satin line וגם במטרו-אקספרס היפניות המאוחרות יותר. כל זה - לפני המיזוג עם וורוויק.

סדאוסקי גרמניות הן חיות אחרות מהרבה בחינות, בין השאר גם הפריאמפ. יכול להיות שה VTC הגרמני שונה מהאמריקאי. אני שומע על המון בעיות אלקטרוניקה בסדאוסקי-וורוויק (למרות שלא בדגמי masterbuilt)

הבהרה - כיום אין לי סדאוסקי. הערה - לא זכורה לי סיטואציה כלשהי, הופעה גדולה/קטנה, אולפן, רדיו... שהסדאוסקי לא נשמעה טוב. הצעה - פרטלס? לא סדאוסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רונן ! אגב הבוקסה המעורפלת בתמונה היא עדיין זאת שקניתי ממך לפני איזה עשור…

מסכים עם כל מילה שלך ובעיקר בעניין הפנדר. 

גם אני שמעתי על בעיות אבל האלקטרוניקה של הבס הזאת מושלמת וכנראה זה בגלל שהיא Masterbuilt. 
אני כנראה יחליף בקרוב את הכפתור טון ב Stellartone. 
כמצופה, וידאו יעלה בהתאם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפתור ה VTC הוא גם push/pull לאקטיבי/פאסיבי, לא? התקנת Stellartone תידרוש לוליינות חיווטית משמעותית.

אחלה בוקסה. עדיין יש לי את המארקבס קוביה 12 מ 2006. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RT כתב:

כפתור ה VTC הוא גם push/pull לאקטיבי/פאסיבי, לא? התקנת Stellartone תידרוש לוליינות חיווטית משמעותית.

אחלה בוקסה. עדיין יש לי את המארקבס קוביה 12 מ 2006. 

ברור. מוותר בקלות על ה״פאסיבי״. 

אגב, זה לא באמת מצב פאסיבי, זה רק bypass על הpreamp.

הבטריה עובדת בכל מצב…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, guy_ron כתב:

אגב, זה לא באמת מצב פאסיבי, זה רק bypass על הpreamp.

הבטריה עובדת בכל מצב…

אמנם הפריאמפ עובד כל עוד יש כבל בג'ק אבל המצב הפאסיבי כמו שאמרת עוקף את הפריאמפ והבס הופכת ל"באמת" פאסיבית לחלוטין. תוציא את הסוללה והבס תעבוד במצב פאסיבי.

יובל, נדמה לי שגיא כבר העלה דמו כלשהו ליוטיוב (גיא, תטעה אותי אם אני צודק). מעניין יהיה לשמוע את ה Stellartone  על סדאוסקי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, RT כתב:

יובל, נדמה לי שגיא כבר העלה דמו כלשהו ליוטיוב

צודק בהחלט!  הנה דמו, עם כל מיני קומבינציות פיקאקפים / נובים / טכניקות נגינה:

והנה שיר שלם:

הגיטרה נשמעת אחלה, והנגינה כמו תמיד נהדרת.  תתחדש, גיא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...