Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

בסיסטים ענקיים - הם בעצם כמו כולנו

guy_ron

Recommended Posts

אהלן,

תחילה, אני מבקש להדגיש שיש לי הערכה עצומה לזוג הבסיסטים שבפוסט.

לאחרונה ועקב המצב שכולם סגורים בבתים, התחילו לפתוח ערוצים ולהעלות וידאו 2 בסיסטים ענקיים - לי סקלאר וגיא פרט.

כל אחד מהם לחוד מחזיק מאחוריו ערימות של להיטים בהם ניגנו, מאות אלפי שעות אולפן והופעות ועוד.

אם זאת, אחרי שאני צופה באדיקות בכל סרטון שהעלו בשבועות האחרונים, אני חייב לציין שאני מופתע מכמה הם "אנושיים". שניהם נופלים בזמן, עושים טעויות, ולא זוכרים תפקידים. יותר מזה, אם להשוות לכל מני ויקטור ווטנים, מרקוס מילרים ושכמותם, עושה רושם שאפילו אחיזת היד שלהם בבס היא לא "על פי הספר".

הנה לכם כמה דוגמאות:

לי סקלאר (הניגון מתחיל ב3:00):

גיא פרט (ניגון 3:08):

שוב מציין, יש לי הערכה אדירה לשני אלה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, guy_ron כתב:

אם זאת, אחרי שאני צופה באדיקות בכל סרטון שהעלו בשבועות האחרונים, אני חייב לציין שאני מופתע מכמה הם "אנושיים". שניהם נופלים בזמן, עושים טעויות, ולא זוכרים תפקידים. יותר מזה, אם להשוות לכל מני ויקטור ווטנים, מרקוס מילרים ושכמותם, עושה רושם שאפילו אחיזת היד שלהם בבס היא לא "על פי הספר".

אני חושב שזה די ברור ומובן מאליו. אנחנו רגילים לראות ולשמוע בסיסטים ברמה עולמית בהקלטות, בהופעות בהם הם מגובים עם הרכב שלם (בדרך כלל) ואלה לא אינדיקציות מדוייקות.

בסופו של דבר הם, כפי שכתבת, ״כמונו״... יש להם ידע ויכולת טובה מרובנו לא בגלל שאנחנו דפוקים והם גיבורי על אלא בגלל שהם הקדישו את כל החיים שלהם לנגינה ולמוסיקה. עם זאת, הם בסופו של דבר ״כמונו״ והם טועים, ושוכחים, ומזייפים.

מה שאני לוקח לעצמי כהשראה מהפוסט שלך זו דווקא היוזמה של הנגנים האלה, בתקופה הזו, לצאת החוצה ״כפי שהם״, בלי קישוטים ועמונים, ולשתף מהידע שלהם עם כל אחד.

בריאות וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...