Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

JACO || Jaco Pastorius Documentary

Hamami

Recommended Posts

יש סיכוי להשיג אותו עם תרגום לעברית? לפעמים המוזיקה עולה על הדיבורים ואת המבטא של ג'ו זאווינול בכלל קשה להבין... 

הלוואי היו משדרים ביס דוקו שיש הרבה סרטי דוקו מוזיקלים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, tomersg כתב:

יש סיכוי להשיג אותו עם תרגום לעברית?

אם חברת ההפקה לא תרגמה לעברית, סביר להניח שלא., ולמרות שעברית שנחשבת לשפת הקודש ברחבי העולם, באחוזים, מעט אנשים מדברים אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Hamami כתב:

אם חברת ההפקה לא תרגמה לעברית, סביר להניח שלא., ולמרות שעברית שנחשבת לשפת הקודש ברחבי העולם, באחוזים, מעט אנשים מדברים אותה.

ביס דוקו יש כל כמה חודשים שבועות שמוקדשים לסרטי מוזיקה, כרגע יש כזה. אני מאמין שגם ג'אקו יכול להשתלב שם טוב מאוד. 

וחוץ מזה אולי מסתובבים פה ושם מתרגמים "פיראטיים" שהם גם חובביי בס. מי יודע.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, חממי.  מרתק וקורע לב.

בלט בחסרונו בין המרואיינים, לדעתי, פט מת'יני.  כידוע, ההקלטה המשמעותיות הראשונה של ג'קו היתה באלבום הבכורה של מת'יני, bright size life, אבל הרמז היחיד בסרט לאיזשהו שיתוף פעולה ביניהם הוא כמה פריימים שבהם רואים את מת'יני לצד ג'קו בהופעה של ג'וני מיטשל.  מת'יני התבטא לאורך השנים הרבה פעמים בהערצה כלפי ג'קו, וגם הגן עליו כשתיאר את הביוגרפיה של ג'קו (מאת ביל מילקובסקי, שדווקא כן מרואיין בסרט) בתור "a horribly inaccurate, botched biography".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, huckbuc כתב:

בלט בחסרונו בין המרואיינים, לדעתי, פט מת'יני. 

בגלל שזה בלט אני לא חושב שזה מקרי. יש לי תחושה שהוא לא רצה להתראיין. ממעט הפעמים שיצא לי לראות ולשמוע אותו (מדבר) פט מת'יני מעדיף להעביר את הזמן באימוני נגינה מאשר בדיבורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, RT כתב:

פט מת'יני מעדיף להעביר את הזמן באימוני נגינה מאשר בדיבורים.

בעניין אימונים, תשמע סיפור.

לפני הרבה שנים היה כאן גיטריסט אמריקאי, נגיד שנקרא לו טומי, שניגן בלהקת פרי-ג'ז שפעלה בתל אביב. טומי העריץ את פט מתיני והתאמן שעות ארוכות כל יום. ואז מתיני הגיע בפעם הראשונה לישראל, ולקחו אותו גם לחזרה של הלהקה. כולם מאוד התרגשו כמובן. אחרי החזרה פט מתיני ניגש לטומי ואמר לו בשקט, תשמע, יש לך את כל הטכניקה שתצטרך אי פעם בחיים, ויותר מזה. אולי תתחיל גם לנגן? 

#טרוסטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...