Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

הנדריקס

lukatch

Recommended Posts

ג'ימי הנדריקס, יום לפני מותו, עם ג'וני ווינטר. וג'ז בס הפוך. המי הנמוך כמובן למטה. לא הייתה לו שום בעיה לנגן ככה. גם המרטין האקוסטית שלו הייתה עם מיתרים מסודרים לימני (לא הפוכים).  

58dd062c95fdc_.jpg.a038d26b23fb2406ea5e8f2dccfa1bc6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא חושב שנראה עוד אנשים שיצליחו לתפוס מקום בהיסטוריה כגיטריסטים כמו שהנדריקס ורבים אחרים עשו, התרבות השתנתה היום (לא במובנים של טוב או רע פשוט השתנתה) והולכת למחוזות אחרים, מוזיקאים רבים וטובים עוד כן נראה, גיטריסטים כבר לא יקומו עוד כאלה שיאפיינו דור שלם כנראה.

עריכה אחרונה על ידי primus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא אחת השריטות הכי עמוקות. בגיל 13 שמעתי אותו בפעם הראשונה, וקיבלתי הלם. מאז שמעתי כל מה שאפשר לשמוע וקראתי, אני חושב, כל ביוגרפיה רצינית שנכתבה עליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...
בתאריך 3.2.2022 at 22:05, huckbuc כתב:

הנדריקס נותן בראש עם בס.  ידע משהו על מוזיקה, הבחור.

מצטער אבל אני לא מתרשם. זה נשמע כמו גיטריסט תיכוניסט (עם קצת פוטנציאל) שלקח בס ומפרט וחינטרש 6 דק' על רה ומי פנטטונים. אני די משוכנע שאם לא היית יודע שזה הנדריקס גם אתה היית חושב כך. תוכן מוזיקלי עני, רחוק מלהצדיק את הגאונות המיוחסת לו.

זה קצת מזכיר לי, למשל, את החוכמה שמיוחסת לפנינה רוזנבלום בגלל הצלחתה הכלכלית אבל בלתי אפשרית לזיהוי כשהיא פותחת את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך שהתוכן המוזיקלי עני ושאין פה גאונות.  אבל לטעמי כן יש רגעים של גרוב ואנרגיה מרשימים, הרבה מעבר למה שגיטריסט תיכוניסט מהשורה יודע לנגן.

והרגת אותי עם האנלוגיה בין הנדריקס לפנינה רוזנבלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח בחזרה את ההערה המכלילה על גיטריסטים תיכוניסטים, עשיתי למקצתם עוול. 

לגבי ג'ימי ופנינה, אתה לא רואה את הדימיון? תסתכל בתמונות.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...