Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

כלי זמר הביאו גיבסון!

yonatans

Recommended Posts

אכן נשמעת טוב ואכן ורסטילית. עכשיו תיקח רצועה ותנסה לנגן עליה בעמידה. עכשיו תנסה לרגע לעזוב את הצוואר.

לא!!!!!!!!

זה הדבר היחיד שלא אהבתי בבס הזאת!

זאת הייתה אחת הבסים שהפתיעו אותי,אם לא היה לה כזה נק דייב מטורף עוד הייתי שוקל לקנות אותה..

ואני מחכה ליום שיביאו ת'אנדרבירד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולטי-ברד לדעתך אין נק-דייב? חכה חכה.

ואגב, הפיקאפים של ה-SG bass החדשות הם בעצם TB plus (פיקאפים של תאנדרברד) מוחבאים מתחת לכיסויי כרום שרק נראים מבחוץ כמו מאדבאקר ומיני-המבאקר. אז במובן מסוים כן ניגנת היום קצת על תאנדרברד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעיות? ללס פול יש צוואר מודבק, כנ"ל כל נפח/חצי נפח איכותית, כנ"ל כל גיטרה קלאסית או אקוסטית, כנ"ל כל כלי הקשת. לקונטרבס יש צוואר מודבק. דבק זה טוב, רק לא להריח יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה...אז כנראה התבלבלתי עם משהו אחר שראיתי פה בפורום.

מה ההבדל בכלל בין הסטנדרד לפיידד?

אני רואה הבדל של צבע ושלסטנדרד יש אינלייז.

חוץ מזה יש משהו שיכול להצדיק את ההבדלים בעלויות שלהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהליך של ציפוי הגיטרה בלכה מבריקה הוא ארוך, בעל שלבים רבים, ודורש תוצאה מושלמת כי רואים כל פגם הכי קטן. לכן הוא השלב הכי יקר בייצור והוא מאריך מאוד את זמן הייצור של גיטרה. אפשר להאיץ תהליכים של ייצור ידני באמצעות פס ייצור רובוטי ממוחשב, אבל אי אפשר ללטש לכה לפני שהתייבשה לגמרי וזה עדיין לוקח ימים. ואחרי כל זה מתברר שהרבה אנשים בכלל מעדיפים את הלוק הדהוי והלא-מבריק. לכן הוויתור על הציפוי המבריק הוא בעל משמעות רבה בהוזלת המחיר לצרכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

בהמשך לדיון הריפר/גראבר/G3 שהתנהל כאן -

היום גיליתי שהשיר I love Rock 'n' Roll, שהתפרסם בביצוע של ג'ואן ג'ט, הוא במקור של להקה (עלומה למדי) בשם Arrows.  הנה הם עם השיר, כשהסולן עם גיבסון ריפר שחורה:

גו'אן ג'ט נשארה קרוב מאוד לעיבוד המקורי, כולל התיבות המזדמנות של ה-3/4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער שאני מגיב פה בלי שבכלל ניסיתי את הדגם, אבל אני היחידי שפשוט לא סוגל SG? :|

בזמנו שהלכתי לקנות חשמלית ראשונה המוכר פשוט -הכריח- אותי לנסות SG סטנדרט, ואיך אני אגיד את זה..

אני מצטער אם אני מעליב פה מישהו אבל..

הפרטים -עצומים- [וזו חשמלית, הם היו קצת יותר גדולים משל הפרסיז'ן שלי אם אנ'לא טועה], המרווח במיתרים עצום [גשר רחב?], היא לא נוחה, העיצוב שלה מעצבן לי את העין, והסאונד שלה אפילו לא כזה משהו.

שוב, מצטער אם זה מעליב אבל.. זו כאילו גיטרה שתוכננה בשביל אנשים שלא כ"כ יודעים לנגן. טוב, סתם. כל אחד ומה שנוח לו וזה, אבל לא יודע. ממש ממש ממש לא כוס התה שלי.

ואם זכרוני איננו מטעה אותי, הייתה פעם אפיפון SG [בס, ז"א.. EB0 היא נקראת, לא?] ובאחת ההופעות הוא עשה איזו קפיצה וכל הצוואר שלו יצא מהמקום. אני חושב שהטראומת גיבסון שלי התחילה משם פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאנגוס יאנג התחיל לנגן על SG היא לא הייתה קאסטום ולא מטורפת ולא כלום, הוא הלך לכל"ז סניף אוסטרליה וקנה SG.

אישית אני חולה על הצורה שלה אבל בגירסת הבס (EB0, EB3 והגירסאות של היום) זה לא ממש עובד. בכלל, גיבסון די לא הבינו אף פעם את הכלי הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...